Girls Cross Country - Statistics

All Meets
  NAME LOCATION TIME
1. Taylee Woodbury (Fr), Mississinawa Valley Districts 19:51.90
2. Brooklyn Miras (Jr), Arcanum Troy Twilight invitational 19:54.60
3. McKenna Downing (Sr), Newton WOAC Championship 20:37.30
4. Hailey Unger (Sr), Arcanum Troy Twilight invitational 21:31.40
5. Peyton Billenstein (So), Ansonia WOAC 21:37.00
6. Arianne Garrison (So), Arcanum Troy Twilight invitational 21:41.70
7. Lydia Shannon (Sr), Arcanum Troy Twilight invitational 21:42.70
8. Austy Miller (Sr), Bradford Newton 21:43.30
9. Kylee Freeman (Jr), Arcanum Troy Twilight invitational 22:23.80
10. Lani Hollinger (Jr), Arcanum Tour de Sewer 22:36.80
11. Zoe Brookey (Jr), Franklin Monroe Covington 22:56.00
12. Hallie Aslinger (So), Franklin Monroe Centerville SNL 23:13.00
13. Megan Wood (Fr), Bradford Southwest Districts Cedarville 23:25.70
14. Harley Hanes (Fr), Mississinawa Valley Districts 23:29.10
15. Kyra Barnes (Fr), Franklin Monroe Troy 23:48.00
16. Amiya Singleton (So), Tri-County North Valley View Invitational 23:59.60
17. Ingrid Ojeda (So), Mississinawa Valley WOAC meet 24:01.60
18. Paige Lee (Sr), National Trail Ed Leas Fall Classic 24:10.70
19. Gretchen Murphy (So), National Trail Blazer Invitational 24:15.00
20. Alexis Barhorst (Sr), Bradford Southwest Districts Cedarville 24:35.50
21. Alliyah Hall (Jr), Ansonia WOAC 24:37.00
21. Tara Halpin (So), Preble Shawnee NATIONAL TRAIL INVITATIONAL 24:37.00
23. Sophie Mills (Fr), Franklin Monroe Centerville SNL 24:46.00
24. Ashley Evans (Sr), Newton WOAC Championship 24:57.70
25. Judith Denlinger (So), National Trail Blazer Invitational 25:04.00
26. Sierra Grim (Jr), Mississinawa Valley Districts 25:22.80
27. Isabella Hamilton (Jr), Bradford Southwest Districts Cedarville 25:24.70
28. Valerie Whitson (So), Preble Shawnee ED LEAS 25:38.20
29. Avery Hosler (Jr), Franklin Monroe Troy 25:43.00
30. Deanna Moody (Sr), Ansonia WOAC 25:46.00
31. Lexi Olson (Sr), Franklin Monroe Bob Schul 25:51.00
32. Jaiden McIntosh (Fr), Preble Shawnee BLACKHAWK INVITATIONAL 25:52.20
33. Emily Wright (Sr), Ansonia Troy 25:56.00
34. Emma Lavey (Fr), Bradford Coldwater Invitational 26:04.50
35. Emma McVey (Fr), Franklin Monroe Bob Schul 26:10.00
36. Samantha Combs (Sr), Tri-Village National Trail 26:12.10
37. Emily Kelly (Jr), Ansonia WOAC 26:27.00
38. Ellie Pierre (Sr), Ansonia Versailles 26:30.00
39. Sally White (Fr), Preble Shawnee NATIONAL TRAIL INVITATIONAL 26:35.00
40. Annie Bubeck (So), Ansonia WOAC 26:53.00
41. Zoe Kellems (Jr), Franklin Monroe Centerville SNL 27:19.00
42. Shanona Hamilton (Fr), Arcanum Troy Twilight invitational 27:38.60
43. Avery Helman (Fr), Bradford Miami County Championship 27:39.00
44. Jessica Brocious (Jr), Franklin Monroe Covington 28:04.00
45. Patrica Grimm (So), Dixie Bob Schul Invitational 28:15.10
46. Carly Landis (Fr), Tri-County North Valley View Invitational 28:32.10
47. Faith Jesse (Fr), Preble Shawnee NATIONAL TRAIL INVITATIONAL 28:40.00
48. Diana Rodriguez (Fr), Preble Shawnee BROOKVILLE INVITATIONAL 28:55.50
49. Grace Dowler (So), Franklin Monroe Troy 28:59.00
50. Paige House (So), Preble Shawnee BOB SCHULL 29:03.40
51. Regina Rodriguez (Fr), Preble Shawnee PATRIOT INVITATIONAL 29:26.60
52. Olivia Riggs (So), Preble Shawnee PREBLE COUNTY MEET 29:54.10
53. Sarah Cooper (So), Dixie Bob Schul Invitational 30:39.10
54. Sarah Hickey (So), Dixie Bob Schul Invitational 31:44.60
55. Zoe Dehut (Fr), Arcanum Bob Schul invitational 32:07.10
56. Lauren McDermott (So), Franklin Monroe Covington 32:23.00
57. Daphne Lavey (Fr), Bradford Treaty City Invitational 34:09.00